NovinkySladká nebo slaná? Ochutnejte naše nové snídaně

12. 10. 2022

V bistru na Vodičkově ulici si kuchaři připravili nové snídaně. Když si sedneme ke stolu s výhledem na čerstvé pečivo a otevřeme nový jídelní lístek, pokládáme si většinou stejnou otázku: Sladká nebo slaná?

Naše nové snídaně jsme sestavili s ohledem na to, co děláme každý den a co umíme v naší pekárně nejlépe – péct. Proto jsme do menu zařadili například jemné tvarohové knedlíčky obalené v pražené strouhance z našich loupáků s podzimní povidlovou omáčkou nebo francouzský toast z naší vánočky s krémovou vanilkovou omáčkou.

Pokud jste fanoušky spíše slaných snídaní, rozhodně nevynechte turecká vejce, která se bleskovou rychlostí stávají největším hitem (trumfnou časem i Benedikty?). Tahle pochoutka připomínající chutě východu se skládá ze dvou pošírovaných vajec v misce plné jogurtu se zakysanou smetanou a dávky skvělého kořeněného másla.

Ze sladkých snídaní vás rozhodně také potěší Naše kaše – krupicová, zjemněná máslem a žloutkem, podávaná s ovocem. Ze slaných zkuste i toast z našeho kvasového chleba s avokádem, fetou, jahodami a bazalkou.

Celé menu najdete na webu. Tak co ochutnáte jako první?