Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
čeština english

Real Food Concept,
Pasta Krusta

Čerstvá pasta, připavená před Vašima očima za pár minut. To je v kostce koncept Pasta Krusta, bistra u jehož zrodu v roce 2012 stál italský kuchař Fulvio s touhou přenést do Prahy nefalšovanou italskou kuchyni. Díky jeho recepturám, radám a trvalým dohledem na práci našich kuchařů Vám můžeme nabídnout skutečně autentickou chuť středomořské kuchyně, její jednoduchost, čerstvost a hravost. V Pasta Krusta najdete čtrnáct druhů salsy, které si můžete libovolně zkombinovat se sedmi druhy čerstvé italské pasty. 

Díky otevřené kuchyni můžete sledlovat naše kuchaře při práci a do detailu tak vidíte přípravu Vaší čerstvé pasty. Samozřejmostí, a pro zachování kvality nezbytné, je používání čerstvých a kvalitních surovin, bez nich se zkrátka příprava jídla v italské kuchyni neobejde. Některé z ingrediencí např. sýry, pesta, čerstvou pastu, domácí panchettu, nebo i předpřipravené omáčky pro domácí vaření nabízíme také k prodeji z ledového pultu v přízemí bistra.

Pasta Krusta
Vodičkova 15, Praha 1
tel.: + 420 211 221 410
email.: fulvio@pastakrusta.cz
www.pastakrusta.cz

otevřeno denně 10.00 - 23.00 hod.