Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
čeština english

Real Food Concept,
Casserol

V centru staré Prahy, přímo na Královské cestě, v jednom z nejstarších dochovaných pražských domů: "Domu U Kočků" najdete českou restauraci s tajuplným názvem Casserol, odkazujícímu ke kastrolu, základní a nedílné součásti každé kuchyně. V Casserolu odkrýváme pozapomenutá tajemství české gastronomie, objevujeme staré recepty, kuchařské postupy a vracíme na talíře tradiční české suroviny. To vše, ale v pojetí moderní, zážitkové gastronomie, kdy se prostředí románského sálu s prvky z druhé poloviny 12. století dokonale snoubí s moderně prezentovanou, tradiční českou kuchyní. 

Naším cílem je nabídnout hostům nejenom skvělé jídlo, ale přinést jim neopakovatelný zážitek z poznávání české gastronomie v atmosféře doslova dýchajícím geniem loci staré Prahy. 

Původní česká kuchyně vyžaduje kvalitní sezónní suroviny, proto nakupujeme u lokálních dodavatelů, pravidelně vybíráme nejlepší produkty od tuzemských farmářů, se kterými nás pojí obdobný pohled na potřebu kvalitních ingrediencí jako podmínky pro přípravu chuťově dokonalých pokrmů. 

Ať již si vyberete z naší nabídky ála carte, zvolíte vzrušující poznávání české kuchyně v sedmichodovém průřezovém degustačním menu, nebo ochutnáne to nejčerstvější v sezónním pětichodovém menu, můžeme Vám zaručit jedinečný gurmánský zážitek, na který jak doufáme budete dlouho vzpomínat. 

Casserol - Czech Cuisine with a Modern Twist
Karlova 44, Praha 1
tel.: +420 211 221 420
email: restaurant@casserol.cz
www.casserol.cz

otevřeno denně:
snídaně: 7.00 - 10.00 hod.
restaurace: 11.30 - 24.00 hod.