Přijmout
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
čeština english

Real Food Concept,
Naše projekty

Pasta Krusta

Čerstvá pasta, připavená před Vašima očima za pár minut. To je v kostce koncept Pasta Krusta, bistra u jehož zrodu v roce 2012 stál italský kuchař Fulvio s touhou přenést do Prahy nefalšovanou italskou kuchyni. Díky jeho recepturám, radám a trvalým dohledem na práci našich kuchařů Vám můžeme nabídnout skutečně autentickou chuť středomořské kuchyně, její jednoduchost, čerstvost a hravost. V Pasta Krusta najdete čtrnáct druhů salsy, které si můžete libovolně zkombinovat se sedmi druhy čerstvé italské pasty. 

více

Casserol

V centru staré Prahy, přímo na Královské cestě, v jednom z nejstarších dochovaných pražských domů: "Domu U Kočků" najdete českou restauraci s tajuplným názvem Casserol, odkazujícímu ke kastrolu, základní a nedílné součásti každé kuchyně. V Casserolu odkrýváme pozapomenutá tajemství české gastronomie, objevujeme staré recepty, kuchařské postupy a vracíme na talíře tradiční české suroviny. To vše, ale v pojetí moderní, zážitkové gastronomie, kdy se prostředí románského sálu s prvky z druhé poloviny 12. století dokonale snoubí s moderně prezentovanou, tradiční českou kuchyní. 

více

Pekárna & restaurace Vodičkova

Jedinečné spojení řemeslné pekárny, restaurace a kavárny.
Ve Vodičkově ulici je soustředěna samotná výroba našeho pečiva, proto zde můžete najít opravdu to nejčerstvější pečivo, přímo z rukou pekaře. Kromě obchodu s pečivem, čerstvými saláty a hand made výrobky Krusta koncept zahrnuje také restauraci s poctivou domácí kuchyní a klidnou kavárenskou částí k nerušenému posezení u výběrové kávy, nebo skleničky vína.

více

Pekařství ulice Karlova

V historickém Domě U Kočků na Královské cestě v Karlově ulici najdete kromě české restaurace Casserol také jedno z našich pekařství. Pekařství zásobované několikrát denně pekárnou Krusta z Vodičkovi ulice nabízí průřez celým sortimentem pekárny. Čerstvé, ručně vyráběné pečivo doplňuje výroba Staročeského Trdla na venkovním grilu. Trdlo, zde připravované dle původní receptury, je v novodobné historii této pekařské delikatesy nejstarším v Praze a je chráněno ochrannou známkou. 

více

Pekařství u Karlova mostu

Malé pekařství přímo vedle Karlova mostu, kousek od Malostranské mostecké věže. Sortiment ručně vyráběného pečiva pekárny Krusta je zde doplněn o nabídku teplých panini, výborné kávy a domácích marmelád. Zahrádka u pekařství pak přímo vybízí ke krátkému odpočinku a příjemné relaxaci při procházce starou Prahou. Součástí venkovního posezení je také otevřený gril pro výrobu Staročeského Trdla, můžete tedy pozorovat přípravu této tradiční pekařské speciality, nebo se prostě jen kochat romantickým výhledem na Karlův most. 

 

více

Pekařství v pasáži Světozor

V jedné z nejživějších pražských pasáží, pár kroků od Václavského náměstí je naše nejmenší pekařství. Čerstvé, ručně vyráběné pečivo, několikrát denně doplňované z blízké pekárny Krusta, výroba staročeského Trdla, skvělá take away káva, domácí džemy a marmelády, nebo poctivý párek v rohlíku s možností kombinace druhu rohlíku i párku jsou určitě dobrým důvodem pro zastávku u prodejního okna tohoto pekařství. Najdete nás v zadní části pasáže u vstupu do Františkánské zahrady.

více